1684 job i Sønderjylland

SLUSARZ - SPAWACZ

JKS & Career
Syddanmark
6700 Esbjerg
Szukamy slusarza z doswiadczeniem w zawodzie. MIEJSCE PRACY BRAMMING Praca od zaraz, praca z mozliwoscia zatrudnienia na stale.

Opis stanowiska

U naszego klienta produkowane sa duze metalowe elemety.

Elementy sa spawane przez robota. Twoim zadaniem bedzie kotrola jakosci spawu. Spawy nalezy zeszlifowac ewentualnie pospawac.

Klient jest bardzo nastawiony na dokladnosc i jakosc.

Stawka dla slusarza wyksztalconego (z doswiadczeniem) 188,52 kr.

Mozliwosc pracowania wielu godzin - w systemie banku godzin.

Praca na zmianie nocnej 5 dni w tygodniu ( tutaj moga tez byc zmiany ze wzgledu na zapotrzebowanie w danej chwili)

Mozliwosc pracowania 10 godzin na zmianie.

Rozmowa kwalifikacyjna w firmie badz Face time.

Dlugi kontrakt.

Wymagania

Kontrola elementu, czy zostal odpowiednio zespawany.
Szlifowanie spawów.
Czytanie rysunków.
Obsluga zurawia warsztatowego.
Umiejetnosc spawania 135, czarna stal 4-10 mm.
Znajomosc j. angielskiego lub dunskiego bedzie atutem.
Wózki widlowe - koniecznosc
Dokladnosc, samodzielnosc na stanowisku pracy.
Stabilnosc i checi do pracy.
Nie ma mozliwosci na rotacje, dlatego tez zamieszkanie w Danii jest wymogiem.

Oferujemy

Legalne zatrudnienie przez dunska agencje pracy
Prace tymczasowa na dunskich warunkach
Mozliwosc dlugoterminowej wspólpracy
Wyplata co 2 tygodnie (tygodnie parzyste)
Pieniadze urlopowe 12,5%
Zapewniamy opieke administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie
Wsparcie naszych konsultantów przez caly okres trwania umowy

Skriv venligst i din ansøgning, at du har set dette job på Sydjob.dk
Praktisk information
Indrykket: 16 jan 2024
Udløber: 01 mar 2024
Jobtype: Fuldtid
Arbejdsområde: Industriel produktion